Midi Lidi a Čokovoko nahráli společný song pro film Petra Marka

Vydáno 06.10.2011 | autor: redakce

K novému snímku režiséra a hudebníka Petra Marka Nic proti ničemu vznikla píseň Adopce, kterou společně nahrály kapely Čokovoko a Midi Lidi. Snímek jde do kin příští čtvrtek 13. října.

Midi Lidi a Čokovoko nahráli společný song pro film Petra Marka Midi Lidi a Čokovoko nahráli společný song pro film Petra Marka

midi_lidi2
Uvedení filmu proběhne paralelně s vydáním třetího alba Markova úspěšného elektronického tria Midi Lidi s názvem Operace „Kindigo!", které kapela představí postupně od 13. října na společném turné s košickou kapelou Puding pani Elvisovej.

Petr Marek
s Midi Lidi získali Českého lva za hudbu k filmu Protektor.

Komedie si bere na paškál všechny marné pokusy o nastolení lepšího světa prostřednictvím různých sdružení, jejichž motivace jsou často ušlechtilejší než schopnost organizátorů uvést je v praxi. Film zaujme přirozenými výkony neokoukaných herců a také bezprostředním způsobem nasnímání.

Režisér Marek začal své filmy natáčet na konci osmdesátých let pod hlavičkou společnosti Unarfilm. Jako člen hudební skupiny Midi Lidi vytvořil hudbu k Protektorovi nebo k dalšímu snímku režiséra Marka Najbrta Mistři. Jejich melodie znějí i ve filmech Český Mír Víta Klusáka a Filipa Remundy a Heart Beat 3D Jana Němce.


ks

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít