Klub Chapeau slaví narozeniny, popřejí mu i Sunshine

Vydáno 19.10.2011 | autor: redakce

Ve čtvrtek 20. října oslaví legendární klub Chapeau Rouge své 92. jubileum. Při této příležitosti vám ve svých 3 patrech naservíruje jedinečný program, který se neohlíží na  bariéry mezi žánry.

Klub Chapeau slaví narozeniny, popřejí mu i Sunshine Klub Chapeau slaví narozeniny, popřejí mu i Sunshine

plagoa2
Vystoupí živé kapely, djs, performance, projekce, street art, prostě  "nový" cirkus. Hlavními šelmami večera budou nezkrotní Sunshine, z Londýna pak přiletí legendární Eddie Richards (GB). Na své si přijdou i fandové kvalitního hip hopu díky libereckým BPM. Lahůdkou bude určitě i mezinárodní formace Glück trio se svým - na dechové nástroje živě zahraným - jungle. V klubu, kde kdysi hrával i R.A. Dvorský, se za gramofony vystřídají The Fakes, DJs strýček Míša, Dan Cooley, Formi, Lucas Hulan, Subtage, Yannick, Radek Honc nebo Kenny Rough

V průběhu noci se tak ke slovu dostanou taneční styly od new house až po dub step a elektro. Speciální performance a dekorace jsou samozřejmostí. 92. narozeniny jednoho z nejznámějších pražských klubů mohou být příležitostí pro ty, kteří dosud neviděli nově otevřený Underground, určený pro nezávislou kulturu a kompletně proměněný design, ozvučení i osvětlení v celém klubu. Program cirkusových oslav je o to lákavější, že je - jako na každé narozeniny - vstup zdarma.

 

 zdroj: TZ, map
zavřít