Metallica a Lou Reed mají hotovo. Poslechněte si zdarma celé album

Vydáno 20.10.2011 | autor: redakce

Lou Reed a Metallica se nemohli dočkat, až jejich společné album konečně vyjde. Proto se rozhodli jej nabídnout fanouškům k poslechu o několik dní dříve před oficiálním vydáním. Členové projektu o albu Lulu mluví jako o tom nejlepším, co kdy vydali. Dáte jim za pravdu?

Metallica a Lou Reed mají hotovo. Poslechněte si zdarma celé album Metallica a Lou Reed mají hotovo. Poslechněte si zdarma celé album

lou-reed-metallicaMetallica a Lou Reed pro nové album nešetří chválou a ve vší skromnosti jej řadí samozřejmě mezi to nejlepší, co kdy nahráli.

Jak už víme, před nějakou dobou členové projektu prozradili, že jejich album se bude jmenovat Lulu. A to podle jedné z postav hry dramatika Franka Wedekinda.

"Lulu byla inspirována hrami německého expresionistického spisovatele Franka Wedekinda. A to Earth Spirit a Pandora's Box, které vyprávějí příběh mladé postižené zpěvačky a jejích vztazích."

Album Lulu vyjde oficiálně prvního listopadu v USA, v ostatních zemích o den dříve. Už teď si ho můžete poslechnout na oficiálních stránkách projektu.

Text: kofo


loureed_metallica_hp

 


0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít