The Streets končí, Mike Skinner má nový projekt s frontmanem The Music

Vydáno 24.10.2011 | autor: redakce

Mike Skinner a jeho The Streets oznámili už před časem konec. Skinner to s muzikou naštěstí nebalí a společně s Robertem Harveyem, frontmanem The Music, založil nový projekt The D.O.T. Na jeho stránkách už visí 14 nových tracků.

The Streets končí, Mike Skinner má nový projekt s frontmanem The Music The Streets končí, Mike Skinner má nový projekt s frontmanem The Music

skinnerThe Streets avizovali svůj konec už dlouho, o to cennější pak bylo vystoupení Mikea Skinnera a jeho bandy na letošním ročníku Rock For People. Právě zde se objevil i s Harveym, který byl členem jeho živé kapely. Oba spolu pracovali na posledním albu The Streets Computers and Blues, které vyšlo v únoru tohoto roku.

Poslední koncerty The Streets jsou naplánovány na listopad. Skinner se ale rozhodl na hudební svět nevykašlat a společně s frontmanem The Music dal dohromady zbrusu nový projekt The D.O.T.

Poslechnout si můžete hned 14 tracků, které z jejich spolupráce vzešly. Většina vokálů patří Robertu Harveymu.text: kofo, foto: archiv

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít