Fast Food Orchestra přijedou pokřtít desku z Izraele

Vydáno 28.10.2011 | autor: redakce

Skupina Fast Food Orchestra dokončila přípravy nového alba Wanted For Cooking, které vychází 10. listopadu a skáčkaři jej pokřtí 16. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. 

Fast Food Orchestra přijedou pokřtít desku z Izraele Fast Food Orchestra přijedou pokřtít desku z Izraele

fast food orchestra
Během příprav desky a domácího turné si Fastfoodi odskočili na čtyři koncerty do Izraele. Se spřízněnou izraelsko-ruskou formací Los Caparos hrají od 26. do 29. října v Tel Avivu, Haifě a Jerusalemě, odkud se vrací začátkem listopadu do České republiky, aby zde odjeli své podzimní turné.
 
„Letos chceme omezit koncertování a získat tak čas a energii na další projekty. Proto si turné určitě nenechte ujít," vyzývají členové kapely své fanoušky. „Neradi stojíme na jednom místě. Nová deska je proto rozhodně úplně jiná než ta předešlá. To, že můžeme kombinovat celou paletu hudebních žánrů, je jediný a hlavní důvod, proč to ještě děláme," říká Fido a pokračuje. „Je velmi těžké ji nějak zařadit. Na koncertech pořád hrajeme mix ska, reggae a urban music, což na deskách dodržujeme jen částečně. Stále dost odlišujeme to, co dává smysl hrát na živo a co splní účel jen na desce. Na té však fanoušci uslyší několik velmi netradičních kousků a my se již teď na jejich reakce těšíme."

Na chystané desce se prý objeví i skladba Modrá Raketa, k níž Fast Food Orchestra před pár dny vypustili i videoklip, jejž poskládali z videozáznamů svých živých koncertů. 

Turné Fast Food Orchestra:

10.11. Plzeň
12.11. České Budějovice
16.11. Praha – Lucerna Music Bar
22.11. Brno
26.11. Humpolec
3.12. Lanškroun
9.12. LiberecText: TZ, ks 

zavřít