Anna K. dokončuje album a vyhlašuje soutěž pro fanoušky

Vydáno 30.10.2011 | autor: redakce

Svou osmou studiovou nahrávku v těchto dnech dokončuje Anna K. Zároveň vyhlašuje soutěž pro fanoušky o nejlepší videoklip k písni Holka modrooká. Vítězné video se stane oficiálním klipem k písni, dočká se také odvysílání v televizi a uvidí ho i návštěvníci pražského Lucerna Music Baru na křtu desky.

Anna K. dokončuje album a vyhlašuje soutěž pro fanoušky Anna K. dokončuje album a vyhlašuje soutěž pro fanoušky

anna k1
S hudbou pro album Anně K pomáhá její partner a člen kapely Kurtizány z 25. Avenue Tomáš Vartecký.

Zmíněná Holka modrooká by se měla na novém počinu objevit a zpěvačka ji nahrála už v loňském roce, kdy ji také představila na několika svých živých vystoupeních.

Další skladbou, která podle zpěvačky stojí za zmínku, je Píseň o slzách. „Tahle píseň vznikla v době, kdy jsem procházela těžkou životní zkouškou a proto je pro mne velmi, velmi osobní. Mám ji natočenou už dlouho a čekala jsem, až se na ní budu cítit," řekla zpěvačka, která ji natočila v oblíbeném studiu Sono v Nouzově a jako hosty si na ni pozvala Wanastowi Vjecy. Slova k Písni o slzách má prý na svědomí Robert Kodym. „Napsal ji po jednom našem dlouhém telefonickém rozhovoru a dokonce použil do textu některé naše společné esemesky," prozradila Anna K.

Vydání nahrávky je naplánováno na konec listopadu, křest se potom uskuteční 24. listopadu v klubu Lucerna Music Bar v Praze.

Anna K. - Píseň o slzách


zdroj: TZ, ks
zavřít