Bývalý zpěvák Van Halen chce zachránit Guns N' Roses

Vydáno 01.11.2011 | autor: redakce

Sammy Hagar, bývalý zpěvák Van Halen, si myslí, že Guns N' Roses mají na to být tou nejlepší kapelou na světě. On sám jim k tomu chce pomoct coby jejich manažer. Hlavní podle něj je, aby se urovnaly vztahy mezi Slashem a Axlem Rosem. Přes peníze prý cesta nevede.

Bývalý zpěvák Van Halen chce zachránit Guns N' Roses Bývalý zpěvák Van Halen chce zachránit Guns N' Roses

guns-n-roses-222094Před šesti lety opustil zpěvák Sammy Hagar kapelu Van Halen, ve které působil v letech 1985-1996 a 2003-2005. Teď by chtěl zachránit Guns N' Roses. Má v plánu stát se manažerem kapely a pomoci Axlovi a Slashovi s reunionem kapely. 

„Guns N' Roses mají na to být tou největší kapelou na světě, pokud budou chtít,“ řekl Hagar v jednom rozhovoru. Guns N' Roses jsou společně s The Cure a Bestie Boys nominováni na vstup do Rock and Roll Hall of Fame v roce 2012. Právě tahle událost by byla ideální příležitost stanout na pódiích opět v původní sestavě a dát věci do pořádku. "Kdyby se dali dohromady, natočili skvělou desku a podnikli turné, měli by z toho tolik prachů jako Rolling Stones," dodává Hagar.

Hlavním problémem je podle bývalého frontmana Van Halen vztah kytaristy Slashe a zpěváka Axla Rose. Ti spolu nejsou schopni vyjít. Pokud by šlo „jen o peníze“, skupina by se prý dala dohromady už dávno. „Axl si přijde na o dost míň peněz s jeho verzí Guns N' Roses a Slash si přijde ve Velvet Revolver, nebo když hraje sám, taky na míň. Mohl bych být jejich manažer. Postaral bych se o výhodné smlouvy s promotéry."Text: kofo, foto: archiv


axlslash

 

 

zavřít