To nejlepší od Rammstein vyjde v prosinci na bestofce Made In Germany

Vydáno 02.11.2011 | autor: redakce

Rammstein připravili pro svoje fanoušky opravdovou lahůdku. Před Vánoci jim nadělí bestofku Made In Germany 1995 - 2011. Datum vydání je stanoveno na 5. prosince. Album bude obohaceno o noviku Mein Land a remixy od Pet Shop Boys a Hurts. V Praze vystoupí Rammstein už 12 listopadu v O2 Aréně.

To nejlepší od Rammstein vyjde v prosinci na bestofce Made In Germany To nejlepší od Rammstein vyjde v prosinci na bestofce Made In Germany

rammstein_madeingermanyV sousedním Německu asi není žádná jiná kapela, která by dosáhla takového úspěchu po celém světě, jako právě berlínští Rammstein. I když existují sedmnáct let, až letos na podzim vydají své první výběrové album. Dočkáme se nejen známých hitů, ale i novinek a vybraných remixů.

To nejlepší od Rammstein s názvem Made In Germany 1995 - 2011, jehož vydání je ohlášeno na 5. prosince, vyjde hned ve třech formátech.


Ten standardní bude obsahovat pouze jeden disk, na kterém najdeme patnáct největších hitů kapely a novinku s názvem Mein Land

Světová premiéra klipu k této písni, který Rammstein natáčeli pod dohledem švédského kontroverzního režiséra Jonase Åkerlunda v květnu v Malibu, 

by se měla odehrát 11. 11. v 11 hodin a 11 minut na oficiálních stránkách kapely.Speciální edice bude doplněna druhým CD, jistě potěší krom fanoušků i DJe. Kapela na něj vybrala ty nejpovedenější remixy, které kdy byly pro jejich písně vytvořeny. 

Zástup remixérů je rozhodně hvězdný, můžete se těšit na dílka od Scooter, Junkie XL, Westbama, Pet Shop Boys, Faith No More, Laibach nebo dokonce Hurts.Největší rozruch udělá ale super deluxe edice. Ta bude mít totiž disků celkem pět. První dva budou identické s obsahem speciální edice, tři ostatní nosiče budou něco pro naše oko - tedy DVD!Poprvé za celou kariéru kapela fanouškům nabídne úplně všechny videoklipy, které kdy natočila, a to včetně alternativních verzí. Aby toho nebylo málo, u většiny videoklipů bude o rozsáhlý making of dokument, díky kterému mohou fanoušci nahlédnout do zákulisí natáčení jednotlivých klipů.

Aby byl seznam položek opravdu kompletní, nebude na posledním z chronologicky poskládaných DVD chybět ani video k zmiňovanému novému singlu Mein Land.

Celé vydání kompilace těch největších hitů již za pár dní podpoří obrovské celosvětové turné. 

První koncert tohoto turné se uskuteční již tuto neděli 6. listopadu v sousední Bratislavě, pražská zastávka,

 

na kterou bylo v tomto týdnu uvolněno několik posledních stovek vstupenek na stání, 

nás čeká v sobotu 12. listopadu v O2 Areně. 


Přečtěte si, jak pražský koncert vypadal před dvěma lety.

 

Text: TZ, kofo

zavřít