Black Sabbath svolali na příští týden tiskovku. Co oznámí?

Vydáno 06.11.2011 | autor: redakce

Black Sabbath svolali na příští týden tiskovou koncerenci v Los Angeles. Objeví se tady v původním složení, zpěvák Ozzy Osbourne nebude chybět. Tiskovka se uskuteční v magické datum 11. 11. 2011. Dočkáme se nového alba? Naposledy se kapela zavřela do studia v roce 2001, z nahrávání nevzešel ani jeden song.

Black Sabbath svolali na příští týden tiskovku. Co oznámí? Black Sabbath svolali na příští týden tiskovku. Co oznámí?

black sabbathOriginální čtyřka Black Sabbath (ve složení Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler a Bill Ward) svolala na 11. listopadu tiskovou konferenci, která se odehraje v Los Angeles. Do té doby můžeme jen tipovat. Co velkého se chystá kapela oznámit? Že by nové album?

Black Sabbath se dali dohromady v roce 1968. V roce 1979 museli vykopnout frontmana Ozzyho Osbourna, protože jeho problémy s pitím a drogami už prostě nešlo vydržet. Za mikrofonem ho vystřídal Ronnie James Dio.

Přečtěte si, jak se Ozzy Osbourne a další muzikanti dostávali z drog. 

Kapela se dala dohromady v původním složení v roce 1997, zúčastnili se Ozzfestu coby jeho headlineři. Rok poté vydali živák Reunion.

Black Sabbath se v roce 2001 spojili s producentem Rickem Rubinem a zavřeli se do studia. Z jejich spolupráce ale nevzešel jediný track.
Text: kofo, foto: archiv


ozzy_shhh_hp

 

 

zavřít