DVOJITÉ FREE MONDAYS V ABATONU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Pro všechny, kteří zastávají názor, že v pondělí "je třeba za to pořádně vzít", začínají 12. září zlaté časy. V tento den totiž startují v klubu Abaton večery Free Mondays, a to rovnou na dvou scénách současně.

DVOJITÉ FREE MONDAYS V ABATONU DVOJITÉ FREE MONDAYS V ABATONU

Pondělní návštěvníci Abatonu se tím pádem mohou těšit na opravdu bohatý program, a to nejen v podání živých kapel, ale i DJs, kteří na scénu nastoupí hned po nich a převezmou velení až do časných ranních hodin.

Na první abatoňácké Free Mondays v režii agentury D Smack U jsou připraveny koncerty kapel Skyline a Khoiba a po nich budou na jedné scéně pokračovat DJs Lucas, Orbith a Tvyks, na druhé scéně budou servírovat nalámané beaty DJs Babe LN, IM Cyber a Ghonzales.

O týden později, tedy 19. září, bude jedno pódium v Abatonu patřit kytarám, respektive kapelám Southpaw a Roe-Deer a po nich DJům Ladidě, Airtovi a Chrisovi Adlerovi, v případě druhé scény potom kapele Nana Zorin a po ní "brejkbíťákům" Josefu Sedloňovi, Kaplickovi a Ottomanovi.

Poslední záříjové Free Mondays in Torquoise (26.9.) diváky na první scéně nejprve pořádně rozhopsají karlovarští Bow Wave a po nich se za mixpultem vystřídají DJs Joel Einhorn, Rai a Bo.dan. Druhou scénu po celý večer ovládnou houseoví „plackometaři“ Clubvibe, Lumiere a Vik.

Vstup na všechny Free Mondays v Abatonu je samozřejmě zcela zdarma a začíná se vždy ve 20:00.
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 www.fanonline.cz/abaton/

zavřít