Audio Bullys se vrací do Čech, ve středu zelektrizují Brno

Vydáno 14.11.2011 | autor: redakce

Londýnská elektro dvojice Audio Bullys vystoupí už ve středu 16. listopadu v brněnském klubu Fléda. Loni vydali Higher Than The Eiffel, letos jste je mohli vidět na festivalu United Islands. Večer v rámci Red Bull Music Academy Club Night navíc doplní nizozemský projekt Kraak & Smaak.

Audio Bullys se vrací do Čech, ve středu zelektrizují Brno Audio Bullys se vrací do Čech, ve středu zelektrizují Brno

audio_bullysAudio Bullys jsou dva - Simon Franks a Tom Dinsdale. Na elektro housovou scénu prorazili svým debutovým album Ego War v roce 2003. Jejich druhé album, Generation (2005) nedosáhlo úspěchu první desky. Najdete na něm jednu z jejich neznámějších skladeb, a to Shot You Down se snadno rozpoznatelným vokálem Nancy Sinatra z její cover verze písně Bang Bang (My Baby Shot Me Down). V minulém roce jim vyšla třetí studiová deska Higher Than The Eiffel.

Kraak & Smaak je trio pocházející z Nizozemí. Podobně jako Audio Bullys i Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug (aka Kraak & Smaak) se dali dohromady v roce 2003. Od té doby vydali čtyři alba (poslední Electric Hustle vyšlo letos), skoro dvě desítky singlů a EP a hromadu remixů. Magazín International DJ je popisuje jako „skupinu, kterou musíte vidět naživo.“ Na Flédě se představí jako soundsystem s MC.

Red Bull Music Academy (krátce RBMA) je každoroční mezinárodní hudební událost, kde se setkávají začínající producenti a hudebníci ze všech koutů světa s uznávanými profesionály z oboru. První Red Bull Music Academy proběhla roku 1998 v Berlíně. Text: TZ, kofo
zavřít