Majetek Michaela Jacksona jde do dražby, kupte si jeho postel

Vydáno 12.12.2011 | autor: redakce

Dům, kde zemřel Michael Jackson, byl otevřen veřejnosti. Jeho majetek jde do aukce a ti morbidnější si mohou prohlédnout místo, kde zpěvák vydechl naposledy.

Majetek Michaela Jacksona jde do dražby, kupte si jeho postel Majetek Michaela Jacksona jde do dražby, kupte si jeho postel

dangerous_arm_braceVěci ze sídla v Bel Air, kde Jackson strávil své poslední dny před začátkem plánovaného turné, půjdou tento týden do dražby.

Zpěvák zemřel v roce 2009 ve svém domě, kde platil nájem 100.000 dolarů měsíčně. Nacházely se v něm stovky obrazů a kusů nábytku.

Na žádost rodiny však bylo staženo z dražby Jacksonovo smrtelné lože. Postel, na níž Jackson strávil poslední dny života, bude součástí větší akce, do které půjdou také věci z pronajatého zpěvákova domu.

Doktor Conrad Murray, který se o zpěváka staral těsně před smrtí, byl před pár týdny odsouzen na 4 roky odnětí svobody za neúmyslné zabití. Michael Jackson zemřel na předávkování lékem Propofol, který mu podal právě jeho osobní lékař.text: map, foto: archiv

 mj hlava
zavřít