Support Lesbiens chystají Vánoční koncert, kterým zakončí Homobot Tour

Vydáno 12.12.2011 | autor: redakce

Support Lesbiens vydali na konci září novinku Homobot a vyrazili na turné po České republice. To zakončí ve středu 14. prosince vánočním koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

Support Lesbiens chystají Vánoční koncert, kterým zakončí Homobot Tour Support Lesbiens chystají Vánoční koncert, kterým zakončí Homobot Tour

sl-2 kopie„V Lucerně na vánočním koncertě vlastně zakončíme naše turné. Plánujeme zahrát sedm věcí z nové desky, na kterou návštěvníci koncertů během turné hodně reagovali. A dojde také na některé naše singly,“ prozradil kytarista Hynek Toman.

Přečtěte si rozhovor se Support Lesbiens.

Supportům na desce sice hostuje zpěvačka Tonya Graves, stejně jako na předchozích koncertech se ale na křtu neobjeví. „Žádné hosty na koncertě neplánujeme. Tonya má bohužel ten den akci v Brně a nemá čas,“ dodává.

Přečtěte si recenzi na desku Homobot.

Fanoušci se ale podle jeho slov můžou těšit na speciální světelné efekty. Jestli budou i nějaká další překvapení, to je zatím ve hvězdách. „Přes překvapení je v kapele Kryštof, ten vždycky s něčím přijde na poslední chvíli. Překvapí tak většinou nejen fanoušky, ale i nás,“ směje se Hynek.text: map, foto: archiv
zavřít