Evanescence přispěli ke světovému míru, „předali“ Nobelovu cenu

Vydáno 15.12.2011 | autor: redakce

Evanescence zaštítili svým koncertem ceremoniál udílení Nobelovy ceny za mír. V Oslu ji převzaly tři africké aktivistky a političky. Kapela v současnosti připravuje videoklip pro svůj nový singl.

Evanescence přispěli ke světovému míru, „předali“ Nobelovu cenu Evanescence přispěli ke světovému míru, „předali“ Nobelovu cenu

evanesce_nobelovkaNobelovu cenu míru získaly tři ženy – liberijská prezidentka Ellen Johnsonová Sirleafová (vůbec první žena, která stojí v Africe v čele státu), její krajanka Leymah Gboweeová a jemenská politička Tawakkul Karmanová. Akci včetně koncertu s účastí Evanescence přenášela televize do 130 zemí světa.

Evanescence nedávno vydali eponymní album, kterým přerušili pětiletou pauzu. Deska se ihned po vydání stala nejprodávanějším titulem v Americe.

Album produkoval Nick Raskulinecz, který v minulosti spolupracoval s Foo Fighters, Stone Sour, Marylinem Mansonem, Alice In Chains, Deftones nebo Velvet Revolver.

Kapela právě připravuje videoklip k druhému singlu My Heart Is Broken. Klip by měl mít premiéru v polovině ledna 2012.zdroj: TZ, mp
zavřít