LUCIE V OPEŘE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

12. listopadu ve 20 hodin dojde na výjimečný koncert LUCIE. Skupina vystoupí živě ve Státní opeře Praha. Bude to její jediný veřejný koncert v ČR v tomto roce. Vzhledem k tomu, že Státní opera Praha v Legerově ulici není místem, kde jsou vystoupení rockových skupin obvyklá, LUCIE se rozhodla pojmout koncert stylově ke zvolenému místu. Posluchači uslyší více než 20 písní, které mapují celou úspěšnou éru skupiny. Vůbec poprvé na veřejnosti budou prezentovány také novinky z alba Dobrá koczka která nemlsá.

LUCIE V OPEŘE LUCIE V OPEŘE

O pestrost a netradiční pojetí večera se také postarají významní hosté. V aranžmá písní od Martina Kumžáka společně se skupinou vystoupí třicetičlenný smyčcový orchestr pod vedením Jana Chalupeckého, dvacetičlenný sbor Bambini di Praga pod vedením Bohumila Kulínského, Jaroslav Svěcený, Lenka Dusilová, Miroslav Surka, Stanislav Penk, Vladimír Secký, Luboš Malina, Luboš Novotný a Pavel Plánka.

Scénu pro tento koncert vytvořil Daniel Dvořák. Projekce, která je vždy součástí koncertů skupiny Lucie, bude tentokrát zpracována pro specifické prostory Státní Opery Praha Matyášem Kavanem.

Celý koncert bude zaznamenávat televizní společnost HBO. Pro ty, kteří se na již zcela vyprodaný koncert nedostanou, bude záznam odvysílán na Štědrý den - 24. prosince ve 20.00 hodin.
zavřít