Liwid chystají turné po školách, dojde i na polštářovou bitvu

Vydáno 20.12.2011 | autor: redakce

Karlovarská poprocková parta Liwid vyrazí na jaře na turné, a to ne jen tak ledajaké. Vystupovat bude po školách, kde si zároveň bude vyhledávat lokaci pro natočení klipu. dojde i na polštářovou bitvu!

Liwid chystají turné po školách, dojde i na polštářovou bitvu Liwid chystají turné po školách, dojde i na polštářovou bitvu

 
liwid_pft12_plakat_nahled1S originálním nápadem turné přišli kluci z Liwid, kteří se stále snaží dostat více do podvědomí. Letos jste je mohli vidět například na ČEZ ENERGY FESTU v Karlových Varech odkud skupina pochází.

„Nepodařilo se nám sehnat někoho, s kým bychom jeli na podzim jako předkapela, tak jsme se rozhodli, že si uděláme vlastní turné, po školách." říká Jenda, který se v kapele hned vedle zpěvu věnuje managmentu kapely. Máte rádi legraci, zábavu, jste soutěživí, chcete si zahrát ve videoklipu a hlavně máte rádi dobrou českou muziku? Tak neváhejte a přihlaste svojí třídu do soutěže. Originální nápad, jak se pobavit a ještě vyhrát nějakou cenu, to vše skrývá PILLOW FIGHT TOUR 2012.

„Půjde totiž o polštářovou bitvu, přímo ve vaší škole, třídě, tělocvičně, sborovně, klubovně, školním klubu, prostě kdekoliv, kde to vedení školy dovolí a my tak můžeme rozbalit svoje nástroje a odehrát koncert. Polštářová bitva mi přišla dost vtipná a myslím že i materiál, který pořídíme ve školách, by mohl být dobrým zdrojem pro slušný videoklip,"  vysvětlil Jenda na závěr.

zdroj: TZ, map
zavřít