Mötley Crüe přepíší v Las Vegas historii, pak se rozpadnou

Vydáno 22.12.2011 | autor: redakce

Uvnitř Mötley Crüe to vře. Zpěvák kapely Vince Neil začal přemýšlet o své budoucnosti a Mötley Crüe si zřejmě budou muset najít nového lídra, nebo to zabalit.

Mötley Crüe přepíší v Las Vegas historii, pak se rozpadnou Mötley Crüe přepíší v Las Vegas historii, pak se rozpadnou

mtley cre_clŘíká se: Co se stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas. Tohle „životní moudro" možná platí ve filmech, ale daleko hůř se aplikuje na normální život. Své by o tom mohl vyprávět i Vince Neil. Zpěváka Mötley Crüe totiž začátkem letošního roku poslal tamní soud za řízení v opilosti na dva týdny do vězení. A Vince si vzal varovný signál amerického soudnictví k srdci a v base přemýšlel o svém životě.

Neil hodlá s kapelou odehrát v příštím roce několik koncertů a pak to zřejmě zabalí. Mötley Crüe se totiž upsali jako první metalová kapela v historii k tomu, že odehrají třítýdenní sérii koncertů v Hard Rock Hotel v Las Vegas. Skupina svoje angažmá oznámila médiím začátkem prosince a byla z něho přímo nadšená.

O to větší „kocovinu" přináší vyjádření Vince Neila. „Sedím na své jachtě, přemýšlím o budoucnosti a nejsem si jistý, že po Las Vegas v ní Mötley Crüe budou mít místo. Čeká mě spousta příležitostí, ze kterých mám opravdovou radost. Nerad bych toho pak za pár let litoval," řekl Neil, ale konkrétní důvod svého odchodu neprozradil. 

Mötley Crüe se dali dohromady v roce 1980 a stihli nahrát devět studiovek. Poslední album vydali v roce 2008 pod názvem Saints of Los Angeles.mp
mtley cre_top
zavřít