Chris Martin z Coldplay zatočil s vlezlým fanouškem

Vydáno 29.12.2011 | autor: redakce

Frontman britských Coldplay Chris Martin byl nucen vyhodit ze své zahrady pomatence, který mu pod okny prozpěvoval písně jeho kapely.

Chris Martin z Coldplay zatočil s vlezlým fanouškem Chris Martin z Coldplay zatočil s vlezlým fanouškem

chris_martinJak se ale na gentlemana Martina sluší a patří, udělal tento čin s grácií. Než provinilce, který na jeho pozemek vlezl přes plot, ze zahrady vypakoval, dal mu radu, aby si zlepšil zpěv.

„Ten chlápek prostě přelezl bránu a zpíval ode mě ze zahrady svým kamarádům na ulici písně Coldplay,“ pověděl Martin Daily Mirror. Zároveň se smíchem dodal, že muž nezpíval písně správně, a také mu to hned řekl. „Poslyšte, zpíváte to špatně!“ pověděl prý výtržníkovi.

K žádné potyčce naštěstí nedošlo. „Nechal toho a zdvořile odešel. Tohle už bylo na pokraji narušování. Přesto je hezké, že si lidé zpívají naše písně,“ dodal Martin.

Coldplay vydali v říjnu tohoto roku svoji pátou studiovku s názvem Mylo Xyloto. Při té příležitosti také Chris Martin přiznal, že Lady Gaga je podle něj lepší skladatelka než on. Coldplay na příští léto plánují velké turné po fotbalových stadionech.text: map, foto: archiv 

coldplaytopp
zavřít