BANANA ZAŘÁDÍ V BRNĚ A PLZNI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Ostravská Banana oslavuje dokončení třetího alba Jungle rozpustilým koncertováním. Tento týden je čeká Brno a Plzeň a brzy se objeví i v Praze. Máme pro vás aktuální informace, rozpis turné i vysvětlení, co že za jazyk je vlastně ta "Vladivojština". Vstupte!

BANANA ZAŘÁDÍ V BRNĚ A PLZNI BANANA ZAŘÁDÍ V BRNĚ A PLZNI

Banana Colours Tour 2005

Ostravská kapela Banana v čele s Vladivojnou La Chiou pokračuje tento týden ve svém barevném celorepublikovém turné. Tentokrát zavítá 9. listopadu do brněnského klubu Livingstone a 10. listopadu do plzeňského Divadla Pod lampou. Vedle repertoáru, který se objevuje na CD Banana a akustickém CD Trip, představí ve světové premiéře výběr skladeb z připravovaného CD Jungle. Turné vyvrcholí 30. listopadu v pražském klubu Roxy.

Vstupenky na koncert v Brně jsou v předprodeji za 80 Kč na tradičních místech (KIDS, Indies, WOLF, Dům pánů z Lipé, Velký Špalíček), vstupenky na koncert v plzeňském Divadle Pod lampou jsou v prodeji pouze na místě. Turné je součástí projektu Colours of Music, jeho generálním partnerem je Česká spořitelna, a.s. Informace o turné jsou zveřejněny na www.colours-music.cz.

Zbývající koncerty:
9. 11., 20:00 - Brno, Livingston
10. 11., 21:00 - Plzeň, Pod lampou
16. 11., 20:00 - Olomouc, U klub
30. 11., 19:00 - Praha, Roxy.

Skupina Banana existuje již čtvrtý rok, zahrála si před Waltari i na koncertu Richarda Müllera. Hostem několika jejich koncertů byla i Lenka Dusilová. Frontmanka Vladivojna La Chia má za sebou spolupráci i s dalšími hudebníky, mimo jiné např. s Lacem Deczim. V loňském roce vydala kapela u Universal Music CD Trip a nedávno dokončila své v pořadí třetí albu Jungle, které vyjde počátkem příštího roku.

Všestranně nadaná zpěvačka Vladivojna La Chia je nejen autorkou všech textů a melodií, ale i autorkou výtvarného pojetí obou vydaných CD. Většinu písní zpívá svým vlastním jazykem „Vladivojštinou“, který připomíná zvláštní směs japonštiny, němčiny, holandštiny, francouzštiny či ruštiny. Vladivojna je ženou mnoha tváří. Její výjimečný pěvecký talent otevírá brány vokálních představ sahajících od operních výšin a scatu přes sugestivní pojaté střední nálady až jazzové exprese. Vystoupení kapely Banana jsou charakteristická velkou energií a nezapomenutelnou show. Přijďte, nebudete litovat. A nezapomenete. 

 

 

 

 


 

zavřít