Monkey Business a PSH připravili společnou show a vyráží na turné

Vydáno 12.01.2012 | autor: redakce

Kolaborací mezi českou hiphopovou a funky scénou příbývá, a tak si na své přijdou i fanoušci dvou největších stálic. Monkey Business a PSH se chystají na společné turné plné překvapení.

Monkey Business a PSH připravili společnou show a vyráží na turné Monkey Business a PSH připravili společnou show a vyráží na turné

mbpsh 2Ano, je tomu skutečně tak. Spojení nečekané, ale už jen z té informace budící velký zájem i očekávání a pro samotné protagonisty přinášející velkou odpovědnost a obrovskou výzvu. Nejedná se totiž pouze o společnou tour dvou spřízněných kapel, ale o skutečné propojení a hudební splynutí dvou známých hudebních subjektů. Dvě slavné kapely v jedné show.

Monkey Business v současné době totiž pracují na nastudování hudebního materiálu PSH a v plánu je jedna dlouhá, kompaktní, až dvě hodiny trvající show, kde se budou navzájem prolínat repertoáry obou kapel. Díky posledním letům a mnoha kooperacím mezi MB a PSH se kapely i teamy okolo postupně sbližovali natolik, že společné turné je jen logickým vyústěním. Propojí se tak nejenom muzikanti samotní, ale i obě obrovské fanouškovské základny. Nepochybně se bude jednat o jednu z hudebních i kulturních událostí roku.

Plánované turné počítá s deseti zastávkami, bude se jednat pouze o větší sály a kapely ho odjedou v průběhu března, dubna a května. Více informací brzy! zdroj: TZ, map
zavřít