NiceLand hlásí poslední společný koncert, kapela ale nekončí

Vydáno 16.01.2012 | autor: redakce

NiceLand odehraje 29. února 2012 v pražském klubu Rock Café svůj poslední koncert v současné sestavě. Z kapely odcházejí dva její členové, zbytek sestavy pokračuje dál.

NiceLand hlásí poslední společný koncert, kapela ale nekončí NiceLand hlásí poslední společný koncert, kapela ale nekončí


niceland_flyer_rock_cafeZ kapely se rozhodli odejít kytarista Tom Koula a bubeník Michal Boodya Budinský. Oba muzikanti se loučí v dobrém a do budoucna se budou věnovat jiným projektům. "NiceLand pro nás znamená kus života, rozhodně to není jednoduché a přejeme dál klukům mnoho úspěchů," říkají.

NiceLand
ale nekončí, frontman Michal Motyčka a baskytarista Přemek Černík dokonce uvažují o rozšíření kapely o klavíristu a na podzim tohoto roku chtějí vydat novou desku. Michal Motyčka prozrazuje: "Rád bych letos vydal nové album, postavil novou kapelu a zkusil někam vyjet. Prioritou teď je nahrát nový materiál, za kterým si hodně stojím."

NiceLand
se rozhodně neloučí s prázdnou, na 29. února 2012 si připravili rozlučkový koncert v pražském klubu Rock Café. „Datum vyšlo pěkně, po čtyřech letech v této sestavě si opět na přechodný rok zahrajeme naposledy společně,“ poznamenává s úsměvem Motyčka. S NiceLand jako host vystoupí skupina  Rara Avis, která na jaro toho roku plánuje vydání nového alba.

Společně také ještě představí nový videoklip k singlu I Won´t Give In, který vyhrál v Anketě Žebřík 2010 druhé místo. Režie se opět ujala Američanka Niko Sonnberger, jenž má na svědomí i klip k prvnímu singlu Sleep At Night z poslední desky God Has Her Ways. I nyní do videa obsadila známou modelku Lauren Wk si v minulosti zahrála v klipech Marilyna Mansona nebo Semi Precious Weapons. Nedávno se objevila i na stránkách britské či české verze časopisu Maxim.text: map, foto: Bet Orten

zavřít