A Banquet popadli dech, desku Breath pokřtí v dubnu

Vydáno 06.02.2012 | autor: redakce

Kandidáti na Objev roku v anketě Žebřík A Banquet se ve studiu blíží do finále. Brzy spatří světlo světa jejich album s názvem Breath, kterou trio pokřtí v dubnu v pražském Lucerna Music Baru.

A Banquet popadli dech, desku Breath pokřtí v dubnu A Banquet popadli dech, desku Breath pokřtí v dubnu


a-banquet2011Deska, kterou A Banquet nahrávali koncem loňského roku v Chicagu s renomovaným producentem Stevem Albinim (Nirvana, Pixies), bude obsahovat 11 písní a vyjde na jaře letošního roku. První singl s názvem Far Away však kapela vypustí ve formě nového videoklipu do světa už začátkem března.

„Breath jako nadechnutí k něčemu novému, Breath jako něco, co je naší součastí, BREATH, naše debutová deska, do který jsme ze sebe dali maximum," říká frontman kapely Mathieu von A Banquet k názvu alba.

Desku, kterou kromě Albiniho produkuje také Boris Carloff a kterou právě společně dokončují, kapela pokřtí 10. dubna v pražském Lucerna Music Baru. A Banquet však již před dokončením alba vstoupili do letošního roku více než dobře. MF Dnes je označila jako č. 1 mezi kandidáty na hudební hvězdy letošního roku na domácí scéně, jejich poslední klip Lost in Your Shades se už několi týdnů drží mezi TOP 5 diváckých přání na MTV a čerstvě pak byla kapela nominována v anketě Žebřík jako Objev roku 2011.

A Banquet si na křest přizvali také zahraniční hosty, jejichž jména budou zveřejněna dodatečně. „Křest desky v Lucerně bude oslavou naší skoro roční práce na desce. Za tu dobu jsme se toho hodně naučili a zase vyvinuli futu-roll dál. Zároveň to bude první koncert v Praze po téměř půlroční pauze, kterou jsme věnovali nahrávání. Takže si to určitě nenechte ujít, budeme mít opravdu spoustu novinek!" vzkazuje Mathieu.zdroj: TZ, map
zavřít