Kay a Tvzex ze Sunshine chystají pekelný mejdan, tentokrát s No Distance Paradise

Vydáno 10.02.2012 | autor: redakce

Již v sobotu 11. února se ve všech patrech pražského klubu Chapeau Rouge rozpoutá další ďábelská party pod taktovkou Kaye Buriánka ze Sunshine. Pozvání na Bounce!Bounce! tentokrát přijali No Distance Paradise.

Kay a Tvzex ze Sunshine chystají pekelný mejdan, tentokrát s No Distance Paradise Kay a Tvzex ze Sunshine chystají pekelný mejdan, tentokrát s No Distance Paradise


bounceflyerProgram doplní ABAB a Tenten (DJs). Na horním baru Ed Bass a uprostřed Kay & Tvzex a jejich All Night Riot Set.

Bounce! Bounce! Madhouse je rezidenční noc dua Kay & Tvzex (Sunshine), která letos vstupuje už do třetí sezóny a novinkou je koncept, kdy jejich celonoční set v prostředním patře klubu doplnili o "svého" DJ Ed Basse na horním baru a pro spodní Underground vždy vyberou nějakou zajímavou kapelu, která vystupuje živě.

V lednu to byli The Linings a únorová párty přiváží nadějnou mladou partu No Distance Paradise z Olomouce. Ta právě vydala EP Reflection a začíná se rozkoukávat na tuzemské kytarové scéně, jenž trochu stagnuje a potřebuje novou krev. Jestli jí mohou být právě No Distance Paradise, o tom se můžete už tuto sobotu přesvědčit sami.

Kromě koncertu pokračuje DJs párty ale i v Undergroundu, kam tentokrát přijali pozvání další dvě rezidentní úderky ABAB a Tenten. V prostředním patře to bude klasické 'maso i páteř' celého večera a sice ALL NIGHT RIOT SET v podání dvou vykuků Kaye a Tvzexe. Za málo peněz hodně zábavy a mejdan až do rána.

Na březen připravujeme BOUNCE! BOUNCE! MOSHPIT SPECIAL s Shogun Tokugawa (live) a Marina (live) + guest DJs.

No Distance Paradise - Tonight


zdroj: TZ, map
zavřít