Připravte se na dekadentní večírek, Marilyn Manson míří v červenci do Prahy

Vydáno 14.02.2012 | autor: redakce

Posel Satanův se řítí na Prahu! 15. července vystoupí ve velkém sále Lucerny Marilyn Manson, který přiveze novou desku Born Villain.

Připravte se na dekadentní večírek, Marilyn Manson míří v červenci do Prahy Připravte se na dekadentní večírek, Marilyn Manson míří v červenci do Prahy


photoMarilyn Manson právě dokončil své další, v pořadí již deváté studiové album. To by mělo vyjít pravděpodobně v květnu letošního roku pod názvem Born Villain, tedy pod stejným titulem, jako kniha, kterou vydal Marilyn Manson v loňském roce. V nejbližších dnech by z tohoto alba měl být uvolněn první singl s názvem No Reflection.

Koncem loňského roku byl také na stránce www.bornvillain.com zveřejněn, jak jinak, šokující video teaser k novému albu. Upozorňujeme ale, že podmínkou pro zhlédnutí tohoto videa, je potvrzení o věku přesahujícím 18 let.

Born Villain vyjde tři roky po poslední desce The High End of Low. Chris Vrenna, bubeník, který spolupracoval s Marilyn Manson na tomto novém albu, charakterizuje novinku zvukově podobnou s Antichrist Superstar a stylově k Mechanical Animals. Kapela má na podporu prodeje tohoto alba naplánováno celosvětové turné, které začne 24.února v Austrálském Brisbane a po koncertech v Asii a USA se v květnu přesune do Evropy.zdroj: TZ, map
zavřít