The Sounds s Majou v čele přijíždějí poprvé do Prahy

Vydáno 20.02.2012 | autor: redakce

Švědští The Sounds sice svoje poslední album Something To Die For vydali téměř před rokem, do Čech ji ale přivážejí až nyní. Ve středu 22. února totiž spolu s americkými The Limousines a Kids At The Bar vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.

The Sounds s Majou v čele přijíždějí poprvé do Prahy The Sounds s Majou v čele přijíždějí poprvé do Prahy


the-sounds-213998The Sounds jsou švédská indie rocková kapela. Vznikli ve městě Helsingborg v roce1999, jejich hudební styl je přirovnáván k novovlnným kapelám typu Blondie, The Cars, the Epoxies a Missing Persons.

Své debutové album Living in America vydali v roce 2002, další album Dying to Say This to You následovalo v roce 2006. Třetí album pojmenované Crossing the Rubicon vyšlo v roce 2009, a jejich zatím poslední velká deska Something To Die For vyšla 29. března 2011.

Zpěvačka kapely Maja Ivarsson mimo účinkování v The Sounds nazpívala vokály kapele All Time Low v jejich nové písničce Guts z alba Dirty Work. Je také hlavní postavou seskupení Sebastian Professional, které podnikla celosvětovou kampaň v profesionálních salónech krsy po celém světě. Objevila se také ve skladbě kapely Cobra Starship Snakes on a Plane (Bring It) pro film Snakes on a Plane. Členové kapely Jesper Anderberg a Félix Rodríguez skládají a píšou písničky i pro jiné umělce, např pro holandskou popkapelu Krezip a švédskou punkovou skupinu Quit Your Dayjob.

První singl z jejich albové novinky Something To Die For s názvem Better Off Dead vyšel 1.února 2011 a 22.února vydávají druhý singl Something To Die For. Ten se objevil na soundtracku k filmu Scream 4 společně s Yeah Yeah Yeah.zdroj: TZ, map
zavřít