Lady Gaga: Konec! Už o ní neuslyšíme. Je za tím Facebook?

Vydáno 15.03.2012 | autor: redakce

Zpěvačka odmítá komunikovat s médii, novinářům už nemá co říct. Lady Gaga tímto krokem naplno rozjíždí "kampaň" na podporu své sociální sítě. 

Lady Gaga: Konec! Už o ní neuslyšíme. Je za tím Facebook? Lady Gaga: Konec! Už o ní neuslyšíme. Je za tím Facebook?

lady g konec_clLady Gaga se uzavírá před mediálním světem. Pomyslnou tečku udělá v prestižní talk show s Oprah. Podle vlastních slov se Lady G úplně uzavře před médii. „Mám v plánu s nikým nemluvit, a to velmi dlouho dobu. Žádný tisk ani televize. A když mi zavolá máma a zeptá se mě, jestli jsem slyšela o tom a tom, zavěsím."

Vzhledem k tomu, že její Twitter denně sledují miliony lidí, je jasné, že fanoušci nebudou ochuzeni o zprávy své milované zpěvačky.

Chování Lady Gaga je možné interpretovat i v širším kontextu. Zpěvačka spustila vlastní sociální síť Littlemonsters.com a tímto krokem se snaží přes exkluzivitu informací o své osobě nahnat lidi právě tam.

Na Littlemonsters.com totiž budou fanoušci moct najít různé novinky o Lady Gaga a zpěvačka tak nevidí důvod, proč by „exkluzivní" věci měla zveřejňovat přes „cizí" média, když má vlastní. Jde o odvážný krok, který se ale díky velmi silné komunitě může Lady G vyplatit. mp

lady gaga_konec_top2
zavřít