Iron Maiden live: Natáčelo je 22 kamer

Vydáno 23.03.2012 | autor: redakce

Heavy metaloví Iron Maiden právě vydávají živý záznam z loňského turné. Živák En Vivo byl natočen v dubnu 2011 v Chile na Estadio National v Santiagu. Beznadějně vyprodaná show pro padesát tisíc fanoušků je od 26.3.2012 k dispozici v několika různých formátech.

Iron Maiden live: Natáčelo je 22 kamer Iron Maiden live: Natáčelo je 22 kamer


iron maiden_2Iron Maiden jsou nepochybně jednou z nejzásadnějších kapel rockové historie a disponují snad nejvěrnějším publikem. Atmosféra jejich koncertů bývá jedinečná a Mejdni ji vždy dokážou umě přenést i na hudební nosič. Nejinak je tomu i tentokrát, kdy byl koncert snímán 22 HD kamerami. Kapela navíc koncertní show v jednotlivých verzích doplnila zajímavým bonusovým materiálem.

Na DVD a Blu-Ray disku zájemci najdou navíc 88minutový dokument zachycující dění za pódiem i na cestách, dále rozšířenou verzi promo videa Satellite 15... The Final Frontier včetně dokumentu o vzniku klipu nebo poutavý vizuál The Final Frontier World Tour Show Intro. Nejvěrnější si pochopitelně mohou pořídit limitovanou edici v kovovém balení. Záznam vychází též na 2CD či v digitální podobě. 

En Vivo, jak se záznam jmenuje, byl pořízen během The Final Frontier World Tour. Na národní stadion Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos se vtěsnalo 50 000 lidí, fanoušci vytvořili pořádný kotel a hlavně nezapomenutelnou atmosféru.zdroj: TZ, map

imaiden_top
zavřít