Rara Avis dokončují práce ve studiu, v květnu pokřtí novinku

Vydáno 23.03.2012 | autor: redakce

Rara Avis oznámili, že své druhé album, které v těchto dnech dokončují, pokřtí 14.května v pražském klubu Roxy. Na pomoc si pozvali Unique Figurines.

Rara Avis dokončují práce ve studiu, v květnu pokřtí novinku Rara Avis dokončují práce ve studiu, v květnu pokřtí novinku


raraavisDeska, která vznikala z části ve studiu Vintage.cz Michala Pešouta a z části v Golden Digital Studiu Michala Šťastného (Night, ex – Sunshine), bude obsahovat celkem 10 skladeb a objeví se na ní také skladba Queens, kterou míchal uznávaný producent Neil Douglas (Stereo MC´s, Oasis, Björk).

Album vyjde začátkem května u X Production a jmenovat se bude Expectations. Kapela, ke dvěma již dříve zveřejněným videoklipům ke skladbám By You a Queens, přidá další video, na kterém v současné době pracuje.

Jako hosté po delší koncertní pomlce v Praze vystoupí Unique Figurines. Koncert proběhne v rámci pravidelného pořadu klubu Roxy s názvem Free Mondays, což znamená, že vstup na křest alba Expectations je zdarma. Klub bude otevřen již od 19:00. zdroj: TZ, map
zavřít