Kay a Tvzex ze Sunshine a James Cook z IAMX ovládnou Bounce!Bounce!

Vydáno 19.04.2012 | autor: redakce

Na další z divokých Bounce!Bounce! parties, které se konají pod taktovkou Kaye a Tvzexe ze Sunshine, dorazí tentokrát James Cook z britských IAMX. Nebude však sám, program 21. dubna v pražském klubu Chapeau Rouge doplní Dead Pope's Company a Mardoša z Tata Bojs.

Kay a Tvzex ze Sunshine a James Cook z IAMX ovládnou Bounce!Bounce! Kay a Tvzex ze Sunshine a James Cook z IAMX ovládnou Bounce!Bounce!


BB PLAKAT_DUBEN 2012_BLACKDalší pravidelná měsíční vykosťovačka je koncipovaná jako "warm up" párty před mejdanem, který se koná společně s Clash za týden poté. To nicméně neznamená, že 21. dubna budete o něco ochuzení, spíš naopak!

V Undergroundu to budou hlavně český hájvs Dead Pope's Company, kteří zrovna dokončují novou desku a v rámci jejich koncertu na Bounce! Bounce! můžete i vy být spolutvůrci jejich novýho klipu. Víc info na jejich Facebooku.


Další jméno taky není neznámé. JAMES COOK (UK/IAMX, Nemo) přisviští z Berlína a rozvláční i rozvášní nás svým srdceryvným soundem. A aby toho hezkého patosu nebylo moc, DJ v Undergroundu bude tentokrát věčně dobře naladěný Mardoša z Tata Bojs. Nahoře obligátně DJ Ed Bass a pochopitelně uprostřed v DANCE patře opět páteř Nestvůry - Kay & Tvzex (ϟVNϟHINE) ALL NIGH† RIO† ϟE†.

Od 22:30 do 05:30 ráno, tři patra, živé kapely, DJs, možnost swingovat nahoru a dolů, mejdan, na který se nezapomíná! Za legračních osm pětek!

zdroj: TZ, map
zavřít