Rapper Pitbull si podmanil USA i Kubu, v červnu to zkusí s Českem

Vydáno 20.04.2012 | autor: redakce

Pitbull dává do pohybu současné světové turné s názvem Planet Pit World Tour, které jede k albu Planet Pit. Turné jej do České republiky zavane společně s několika speciálními hosty 17. června do Tipsport Arény. Na co se těšit?

Rapper Pitbull si podmanil USA i Kubu, v červnu to zkusí s Českem Rapper Pitbull si podmanil USA i Kubu, v červnu to zkusí s Českem

pittbullFoto: Timothy Saccenti Kubánsko-americký rapper Pitbull zahraje hity, které ovládají taneční parket všech zemí světa: I know you want me, Hotel Room Service, Rain over me, či Hey Baby (Drop it on the floor). Turné Planet Pit World Tour přivede k životu mnoho dalších písní z nového alba.

Pitbull se nechal slyšet: "Bude to mimořádně nabitá jízda, která nám dá šanci ukázat celému světu, jak moc nás hudba může spojovat. A hlavně se budeme všichni skvěle bavit."

Pitbullova hudební historie čítá šest alb a také bezpočet nominací Latin Billboard awards. Nedávno na Latin Billboard awards vyhrál v kategorii "Latin Digital Download Artist of the Year" (2009). Mnoho jeho singlů se objevilo v nějakých filmech, např. singl Oye je ze soundtracku filmu Rychle a zběsile 2. Často vystupuje s nejznámějšími hudebními esy, jako jsou Shakira, Enrique Iglesias, Swedish House Mafia, LMFAO, Usher, Jennifer Lopez, Chris Brown a mnoho, mnoho dalších.

Pitbull ukáže Praze svoji "Planetu Pit" 17. června v Tipsport Aréně (HC Sparta Praha, bývalá Tesla Aréna).zdroj: TZ, mp
zavřít