Kay a Tvzex ze Sunshine pozvali na Bounce!Bounce! Nano a Voodooyoudo

Vydáno 17.05.2012 | autor: redakce

Kay a Tvzex ze Sunshine jako každý měsíc již tradičně zvou na svoji rezidentní noc Bounce!Bounce! v pražském klubu Chapeau Rouge. V pátek 18. května jim se zábavou pomůžou kapely Nano a Voodooyoudo.

Kay a Tvzex ze Sunshine pozvali na Bounce!Bounce! Nano a Voodooyoudo Kay a Tvzex ze Sunshine pozvali na Bounce!Bounce! Nano a Voodooyoudo


bounce_uprava02Pravidelná pekelná party tentokrát dostala podtitul Brno (v) Praze. Proč?!

Na Underground stage vystoupí hned dvě kalepy. První z nich je Voodooyoudo, která přináší 80's a 90's, noise, honey pop, shoegaze, trochu punk, ale když žánrové škatule prostě selžou, je to jedna z nejvíc uvěřitelných českých kapel s moderním zvukem, co zní kosmopolitně a dá se poslouchat i se na ní koukat.

Následovat bude Nano a jeho noir indie-pop. Skrytej flitr metropole. Nekomplikovaný, chytlavý, chytrý a bez přetvářky. Plus půvabná Marquet za mikrofonem. Cinematická kapela se sex-appealem. Must see!

Pro Nano bude tenhle koncert speciální ještě z jednoho důvodu. Budou na něm totiž křtít prvni singl Faster Than Love z připravovaný debutový desky, která by měla vyjít v září. B-side singlu na desce vůbec nebude, takže vy budete mít možnost ho v striktně limitovaným množství koupit exkluzivně na Bounce! Bounce!

Za DJský pult se pak postaví brněnské legendy electro scény Electronic Bitches DJs, ve druhém patře to rozjedou jako vždy Kay a Tvzex se svým All Night Riot Setem a horní bar obsadí již klasicky Ed Bass.zdroj: TZ, map
zavřít