Misha děkuje fanouškům za posledních deset let albem Dekáda

Vydáno 24.05.2012 | autor: redakce

Dvojnásobná slovenská Slávice Misha prochází životními změnami a bilancuje proto uplynulých deset let působení na scéně na novém albu Dekáda.

Misha děkuje fanouškům za posledních deset let albem Dekáda Misha děkuje fanouškům za posledních deset let albem Dekáda

mishMisha na Dekádu zařadila songy, které za desetiletí svojí hudební kariéry natočila. Během tohoto období jí vyšla čtyři studiová alba a z nich vzešly takové hity jako: Náladu mi dvíhaš (album Colors In My Life), Dobrý pocit (album Misha), Spomalíme svet (album 13000krát), Budeme alright (s Richardem Müllerem; album Jako nikdy predtým) a mnoho dalších.

Na svoje bilanční album ve spolupráci se slovenským rapperem a producentem Opakem natočila i dvě absolutní novinky – Dokonalý pár a Dávno preč, a zařadila na ně také píseň, která vznikla pro baletní představení Slovenského národního divadla Anjeli nad mestom.

"Za deset let tolik zážitků, koncertů, setkání, překvapení, čtyři studiová alba a polička plná skleněných trofejí... Toto album je poděkování vám, protože bez vás by se mi nic z toho nepodařilo..." tak komentuje vydání Dekády sama zpěvačka.zdroj: TZ, map
zavřít