Pitbull je na cestě do Prahy, vystoupí s ním Ben Cristovao a The Glowsticks

Vydáno 30.05.2012 | autor: redakce

Mr. Worldwide, jak si Pitbull také občas říká, právě představuje své Planet Pit World Tour v Severní Americe. Pak jej čeká Evropa včetně České republiky, kde vystoupí na pódiu holešovické Tipsport Arény 17. června.

Pitbull je na cestě do Prahy, vystoupí s ním Ben Cristovao a The Glowsticks Pitbull je na cestě do Prahy, vystoupí s ním Ben Cristovao a The Glowsticks


pitbull-rapperPitbull je dobře znám svojí dlouhodobou a častou spoluprací s těmi největšími hvězdami jako např. Jennifer Lopez, Marc Anthony, Enrique Iglesias, David Guetta, LMFAO, Usher, Shakira, Chris Brown, Ne-Yo a mnoho, mnoho dalších. Nedávno vydala Lopez společně s Pitbullem nový singl Dance Again; přičemž Lopez má již brzy namířeno na své vlastní celosvětové turné. Pitbull má také na svědomí úspěšnou titulní skladbu Back in Time k dlouho očekávanému filmu Muži v Černém 3, který má v ČR premiéru 30.5.

„S Pitbullem na turné cestuje přes dvacet lidí. Bude to ohromná show; Pitbullova kapela sestává z šesti prvotřídních hudebníků, na místě bude obří videostěna, a už teď můžeme říci, že Pitbull zahraje ty největší hity z alba Planet Pit a přidá i svoje starší pecky," dodala pořadatelská agentura.

Vyhrajte lístky na Pitbullovu pražskou show!

Agentura také oznámila jméno speciálního hosta, jímž bude rostoucí hvězda české r'n'b scény, Ben Cristovao a The Glowsticks. Cristovao a jeho nezaměnitelný hlas si již dříve získali srdce milionů diváků Československé Superstar. Svoji kariéru posouvá stále dál – spolupracuje s různými českými a slovenskými umělci (jmenujme např. Tinu, DJ Castora či Moniku Bagárovou), a pozornost vzbuzují i jeho četné videoklipy.zdroj: TZ, map
zavřít