Pouliční performer Dub FX se vrací do Prahy, tentokrát i s Flower Fairy

Vydáno 06.06.2012 | autor: redakce

Po loňském beznadějně vyprodaném koncertu v Roxy se DUB FX vrací znovu do Prahy. Jeho vystoupení 9.června v pražském klubu SaSaZu bude v letošním roce jediné v České Republice. Tentokrát show doplní i Flower Fairy a DJ Cade.

Pouliční performer Dub FX se vrací do Prahy, tentokrát i s Flower Fairy Pouliční performer Dub FX se vrací do Prahy, tentokrát i s Flower Fairydub-fxBenjamin Stanford začal původně jako zpěvák Australské kapely Twitch, po jejímž rozpadnutí se přestěhoval do Evropy a začal novou kapitolu svého života pod pseudonymem DUB FX. Stvořil novou dimenzi pouličního umění, kdy k produkci své hudby používá téměř výhradně svá ústa a hlasivky. Jeho vystoupení, kdy za použití pedálů a mikrofonu pomocí nahraných smyček v reálném čase dokonale kombinuje prvky hip hopu, reggae, drumandbassu, dubstepu a jiných populárních stylů.

Sláva tohoto nezávislého hudebníka, díky internetu a sociálním sítím narostla do obřích rozměrů a v současné době s projektem DUB FX objíždí světové kluby a festivaly. V SaSaZu jeho vystoupení doplní i Flower Fairy, která se ze zdravotních důvodů nezúčastnila jeho posledního českého vystoupení. Tato dvojka má už na kontě tři alba a kolaborace s bezpočtem velkých jmen hudebního průmyslu. 
Dá se říci, že každé vystoupení projektu DUB FX & Flower, je vždy originální a jedinečné.zdroj: TZ, map
zavřít