Pitbull a Ben Cristovao vystoupí na společném pódiu

Vydáno 11.06.2012 | autor: redakce

V neděli 17. června zavítá do pražské Tipsport Areny Pitbull alias Mr. Worldwide. Jeho hostem bude Ben Cristovao, který se na show připravuje spolu s The Glowsticks.

Pitbull a Ben Cristovao vystoupí na společném pódiu Pitbull a Ben Cristovao vystoupí na společném pódiu


pitbulllPitbull, který často spolupracuje s hvězdami zvučných jmen, jako jsou Jennifer Lopez, Shakira, Enrique Iglesias, David Guetta, Chris Brown a další, si právě užívá své turné Planet Pit World Tour 2012 a cestuje napříč Evropou.


Pitbulla před Prahou čekají ještě koncerty v Berlíně, Paříži, a Lucemburku. V Praze prý zahraje Mr. Worldwide ty největší pecky, které kralují hitparádám a které můžeme slyšet nejen v rádiu, ale momentálně i v kinech (Pitbull vytvořil titulní píseň Back in Time k právě uvedenému filmu Muži v Černém 3).

Podívejte se na video Back In Time

Na koncert se už těší i Ben Cristovao: "Pitbull je pro mě průkopník, který dokázal spojit různé hudební žánry jako latinskou muziku, hiphop a house music a udělat si z toho svůj vlastní styl. Sleduji ho už od doby, kdy měl feat. na albu Lil Johna. Song se jmenoval Cuban Rideout a pouštěl mi ho taťka asi 8 let zpátky v autě. Dnes má na kontě obrovské mezinárodní hity a je ikonou moderní pop music. Je to pro mě obrovská čest, že si před ním můžu stoupnout na pódium a dát pár songů. S The Glowsticks se připravujeme skoro každý den a plánujeme si ten "předskok" užít naplno."zdroj: TZ, map

zavřít