She Wants Revenge míří do Prahy, předskočí jim Luno

Vydáno 20.06.2012 | autor: redakce

Zdá se, že léto nabité festivaly a koncerty nedopřeje odpočinek ani v neděli. Na tu nejbližší - 24. června - se do Prahy chystají She Wants Revenge, kteří vystoupí v Lucerna Music Baru. Jako support si vybrali Luno.

She Wants Revenge míří do Prahy, předskočí jim Luno She Wants Revenge míří do Prahy, předskočí jim Luno


ValleyLookAway_MichaelMuller_resizePo úspěchu svého prvního alba She Wants Revenge, druhé desky This Is Forever a po letech koncertování se She Wants Revenge – a hlavní dvojice Justin Warfield a Adam Bravin - rozhodli opustit svoji gramofirmu a dát si pauzu, aby se zabývali jinými zájmy – fotografováním, DJováním, psaním scénářů filmů a scénářů pro televizi, reklamami a prací inženýrů a hudebních míchačů.

Jejich cesty se ale po čase znovu spojily – ve spolupráci s tvůrcem Emily The Strange Cosmic Debrisem a duem IO Echo, remixováním Nica Vegy pro projekt kamaráda Cut Chemist, a skládání a nahrání dvou EP, které si sami vydali – snového a emotivního rocku Save Your Soul a dance-funkového Up and Down. Po tomto osvěžení se vrátili ke svým kořenům s mnoha koncerty v sálech různých velikostí. Najednou z nich byla regulérní rocková kapela o čtyřech členech se starým kamarádem a bubeníkem Jasonem Paynem a kytaristou Thomasem Froggattem, Warfield a Bravin se vrátili do nahrávacího studia, aby dali podobu vizi, která se rodila v jejich hlavách: tematicky rozvolněnému koncepčnímu albu, které se odehrává v jejich milovaném San Fernando Valley na dohled od Holywoodu.

Kapela k albu Valleyheart vytvořila deset krátkých filmů, nebo chcete-li 'webisodes,' jeden ke každé písničce, které vizuálně dotvářejí příběhy písní na albu. A jejich živé podání bude zážitkem, na který se nezapomíná.

Na jejich pražském koncertě v Lucerna music Baru jim 24. června předskočí Luno. Ti si nedávno užili povedený koncert na francouzském Europavoxu, v létě se chystají do studia Borise Carloffa, kde budou pod producentským dohledem Tvzexe ze Sunshine točit svoji novou desku.zdroj: TZ, map
zavřít