Potvrzeno: Lily Allen pracuje na novém albu

Vydáno 21.06.2012 | autor: redakce

Před dvěma lety oznámila Lily Allen odchod ze světa hudby do "důchodu". I přes zvěsti o tom, že se vrátí coby country zpěvačka, zůstala Lily opravdu vzdálená od muziky.

Potvrzeno: Lily Allen pracuje na novém albu Potvrzeno: Lily Allen pracuje na novém albu


lily-allen-pic-pa-image  kopie 2Nyní však potvrdila, že pracuje na nové desce. "Určitě se rádi dozvíte, že jsem nyní ve studiu s Gregem Kurstinem. Nejde o nic velkého, jen tak si tu zkoušíme nějaké věci a koukáme, jestli z toho něco nevyleze," uvedla Lily na Twitteru.

Greg Kurstin, který v minulosti spolu s Markem Ronsonem spolupracoval na dvou předchozích albech Lily Allen, má na triku produkci desek i dalších známých interpretů: Ladyhawke, Kelly Clarkson, Ke$ha, Foster The People a Marina And The Diamonds.

Lily Allen vydala svoji poslední desku It's Not Me, It's You v roce 2009. Loni v prosinci porodila svému manželovi Samu Cooperovi svoje první dítě, dceru Ethel Mary a také se podílela na otevření nového londýnského butiku Lucy In Disguise. Mezitím se chystaly její songy pro muzikálovou verzi filmu Deník Bridget Jones, která bude ke slyšení leště letos.map
zavřít