Toxique DJ, Mejla z Vypsané fixy a QOTA DJs chystají party

Vydáno 24.06.2012 | autor: redakce

Další mejdan v podání dvojice holek, co si jednoho krásného dne prostě stouply za mixák a začaly si říkat QOTA, proběhne už 28. června tradičně v pražském Chapeau Rouge. Na čtvrteční Source Of Noise Vol. 4 si pozvaly skvělé hosty: DJs ze skupiny Toxique a Mejlu aka Sleeping Boy z Vypsané Fixy.

Toxique DJ, Mejla z Vypsané fixy a QOTA DJs chystají party Toxique DJ, Mejla z Vypsané fixy a QOTA DJs chystají party


toxiciToxique DJs tvoří zpěvačka Klára a klávesák Vilda. "Pouštíme písničky, který máme rádi, takže i pro nás je to jeden velkej mejdan!  Hrajeme od Justice přes Just Jack až k Dizzeemu Rascalovi," říká Klára. Kdo zažil párty po některém z jejich koncertů, ten jí dá určitě za pravdu. "Milujeme skákání s rukama nad hlavou, tak se přijďte přidat!"

Toxique právě v těchto dnech pouštějí do světa zbrusu nový klip k pecce Turn Me On z jejich poslední desky Tips For The Grown Up Kids. Role režiséra se zhostil úplně poprvé, co se klipů týče, herec Vojta Kotek.

Toxique si také zahrají v rámci Olympijských her v Londýně. Jedna z posledních možností, jak si užít Kláru v komornějším prostředí, tak bude právě v Chapeau Rouge.

Druhým hostem večírku bude Mejla z Vypsané Fixy se svým projektem Sleeping Boy. Svůj set bude vyplní zábavnými mash-upy známých fláků i úplných novinek. Mejla taky vystoupí v jednom z párty stanů letošního Rock For People, tak si ho přijďte dopředu omkrnout, ať víte, na co se můžete na RfP mimo jiné těšit.
zdroj: TZ, map

 

zavřít