Nový singl od Muse se stal oficiální písní olympijských her

Vydáno 27.06.2012 | autor: redakce

Muse představili nový song Survival. Ten byl zároveň vybrán jako oficiální píseň letních olympijských her v Londýně, kde i poprvé zazní naživo.

Nový singl od Muse se stal oficiální písní olympijských her Nový singl od Muse se stal oficiální písní olympijských her


museTrack bude hrát, když atleti vstoupí na stadión, před medailovém ceremoniálu a také jako hlavní znělka při přenosech po celém světě. Jak uvedla kapela, píseň je "plná přesvědčení a čistého odhodlání vyhrát"

"Velmi rádi oznamujeme, že naše píseň Survival byla vybrána londýnským olympijským týmem, aby se stala oficiálním songem LOH. Matt při jejím psaní myslel na olympiádu, proto je plná přesvědčení a odhodlání vyhrát," dodali Muse.

Muse plánují vydání nové desky na podzim, kdy to budou více jak tři roky od posledního alba The Resistance. Britské trio nechce příliš odhalovat informace o tom, jak bude novinka znít, ale basák Chris Wolstenholme už dříve prozradil, že by rádi udělali něco radikálně odlišného.

Čeští fanoušci budou mít možnost vychutnat si nové album naživo krátce po jeho vydání, Muse totiž vystoupí 22. listopadu v pražské O2 Areně.Muse - Survival


map 


muse_top
zavřít