Bruce Springsteen představí v Praze nové album

Vydáno 09.07.2012 | autor: redakce

Bruce Springsteen a E Street Band míří do Prahy, aby zde představili mimo jiné skladby z nového alba Wrecking Ball. Koncert se uskuteční už 11. července pod širým nebem v Synot Tip Areně.

Bruce Springsteen představí v Praze nové album Bruce Springsteen představí v Praze nové album


bruce-springsteen_wreckSpringsteen vydal novinku Wrecking Ball v dubnu tohoto roku a jak sám přiznal, vliv na něj měl i hip hop a irské lidovky. Jedenáct skladeb produkovali Ron Aniello, Bruce Springsteen a Jon Landau. Sprigsteenovo již sedmnácté album se opět otírá o politiku v Americe.

Přečtěte si recenzi alba Wrecking Ball.

Americký písničkář dorazí do Prahy s doprovodnou kapelou E Street Band, E-Street Band, která mu přizvukovala od roku 1972 do roku 1988. Pak E Street Band nakrátko koncertně ožila v roce 1995 a od znovuzaložení v roce 1999 slouží Springsteenovi dodnes. A ukázalo se, jak na nových deskách, tak na energií nabitých koncertech, že ve spojení s E-Street Bandem je Springsteen skutečně nejsilnější. Talenty i energičnost písničkáře a kapely vynikajících instrumentalistů, z nichž většina zná Bruce od mládí, se násobí.zdroj: TZ, map

zavřít