STŘELÁK DRUM AND GROOVY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Série koncertů na Střeleckém ostrově pokračuje. Dalšími na řadě jsou dvě svérázné kapelky: HM.. a FRU FRU. A po vystoupení bude následovat projekce filmů Jiřího Bárty. A to vše v pátek 14.7.

STŘELÁK DRUM AND GROOVY STŘELÁK DRUM AND GROOVY

"Drum & Groovy"
14.7. v 19:30
Střelecký ostrov, Praha

FRU FRU

Původně pouze příležitostné seskupení k improvizacím na vernisážích… Letos nominováni na žánrovou cenu Akademie populární hudby Anděl 2005 a pyšnící se dalšími oceněními. Koncertují po celé Evropě, v zahraničních distribucích mají dvě CD, o čemž čtenáři Reportu dobře vědí. Jejich vystoupení je pokaždé velkým rytmickým dobrodružstvím a silným hudebním zážitkem. Fru Fru neuznávají stylové hranice a hlavně.. ani trochu Nevěří tichu.

www.frufru.cz

HM...

Folkově nespoutané sdružení HM... založili v roce 1994 Marek Doubrava a Viktor Ekrt. Letos se představili na Pražském jaru v Holandsku, v současné době čile dobývají Slovensko. Vydali tři ceněná  alba. Doporučujeme zažít naživo.

www.skupina.hmPo koncertě proběhne promítání krátkých filmů Jiřího Bárty - Zaniklý svět rukavic, Balada o zeleném dřevu, Projekt, atd. A to zdaleka není vše. Přijďte se přesvědčit. Na Střeláku, to je nářez!

www.strelak.cz


zavřít