Mates z Mandrage v roli DJe, The Linings DJs a QOTA DJs zvou na mejdan

Vydáno 18.07.2012 | autor: redakce

Chcete vidět bubeníka Matese z Mandrage za DJským pultem? Nebo speciální The Linings DJ set? To vše si pro vás připravily v rámci rezidentní noci Source Of Noise QOTA DJanes aka Qeens Of The Absolut. Stačí vyrazit ve čtvrtek 19. července do pražského Chapeau Rouge.

Mates z Mandrage v roli DJe, The Linings DJs a QOTA DJs zvou na mejdan Mates z Mandrage v roli DJe, The Linings DJs a QOTA DJs zvou na mejdan


qota_a5Nájem platíte každej měsíc, účet za telefon taky, stejně tak musíte v červenci zase vyrazit na rezidentní noc Source Of Noise pod taktovkou QOTA DJanes do Chapeau Rouge, i tahle akce je jen jednou za měsíc. Pro 19. červenec si pozvali kluky z kapel, kteří to zkusí pro změnu za mixákem. DJ Matyas /Mandrage/ a The Linings - jejich set bude fresh, originální a prostě dobrej.

Večer odstartují kámoši z kapely The Linings, kteří připravují hodně speciální vystoupení. Za pultem se objeví rovnou všichni tři, za drink vám zahrajou, co budete chtít... teda pokud budou chtít. The Linings před nedávnem odehráli několik koncertů v Německu, v rámci festivalu Sázavafest se těší až vystoupí na hlavní stagi, kde letos zahrají vedle Kaiser Cheifs nebo Fun Lovin Criminals. Momentálně taky bojují v soutěži Startér s dalšími mladými kapelami, na stránkách Radia Wave je můžete podpořit kliknutím.

DJ Matyas aka Matyáš z Madrage a taky ze Super Tuzex Bros. si zahrál před nedávnem coby DJ letos na festivalu Rock For People. Protože ho stejně jako hraní za bicíma baví i hraní za mixákem, chce si dát co nejdřív repete. DJ Matyas potáhne setlist od elektra ke kytarám a dál, až bůhví kam ho napadne - hraje všechno možný a hlavně všechno dobrý, je prostě na co se těšit.

Start v Chapeau Rouge 19.7. je tradičně ve 23:00, vstup zdarma!

zdroj: TZ, map
zavřít