Benátská noc se blíží, hlavní hvězdou je Bryan Adams

Vydáno 18.07.2012 | autor: redakce

Jubilejní dvacátá Benátská noc odstartuje ve čtvrtek 26. července. Festival se po letech působení na Malé Skále přesunul do více vyhovujícího prostředí ve Vesci u Liberce, kde mimo jiné uvítá i headlinera Bryana Adamse.

Benátská noc se blíží, hlavní hvězdou je Bryan Adams Benátská noc se blíží, hlavní hvězdou je Bryan Adams

Bryan_adams_010Začíná se slovenským čtvrtkem 26.7. Během tónů kapel Horkýže Slýže, No Name, Petera Nagyho a dalších se začne stavět pódium pro páteční koncert Bryana Adamse. A pracovat se na něm bude celou noc. Instaluje se na něj LEDková obrazovka o velikosti 16x8 m dovezená speciálně pro tento koncert z Německa, techniku přivezou tři kamiony.

Ředitel festivalu Pavel Mikez dodává: „Zajistit všechno potřebné dle požadavků managementu Bryana Adamse není jednoduché, ale už máme všechno připravené. A to včetně jeho vlastní kuchyně, do které si veze svého kuchaře. Proti tomuto požadavku byla stovka bílých ručníků jednoduchým úkolem. Bryan Adams sám mám minimum požadavků, ale jeho doprovodná posádka má seznam jak pro měsíční nákup pro velkou rodinu. Jen přenocování jsme řešit na místě nemuseli. Ubytován bude v Praze v hotelu prestižního světového řetězce u Vltavy."

Organizátoři počítají s 20-25 tisíci návštěvníky, pro které bude v novém místě konání festivalu ve Vesci v Liberci připraveno dobré zázemí s kvalitním občerstvením a službami.zdroj: TZ, mapzavřít