Zpěvák My Chemical Romance se spojil s Deadmau5

Vydáno 20.07.2012 | autor: redakce

Kanadský elektronický titán Deadmau5 přichází s další novinkou. Ve skladbě Professional Griefers tentokrát hostuje Gerard Way, zpěvák rockerů My Chemical Romance.

Zpěvák My Chemical Romance se spojil s Deadmau5 Zpěvák My Chemical Romance se spojil s Deadmau5

deadmau5-005-cf
Joel Zimmerman alias Deadmau5 patří mezi nejvýraznější reprezentanty současné elektronické hudby, která se nyní dočkala nové vlny zájmu hlavně za oceánem. Horečka EDM ale nezachvátila jen Ameriku. Velké hudební festivaly běžně nabízejí mezi hlavními hvězdami umělce jako Swedish House Mafia, Skrillex, Tiesto, Nervo nebo Deadmau5, taneční kluby jsou po celém světě narvané k prasknutí, doba tzv. ravers se vrací.

DANCE MADNESS! hlásá titulní strana aktuálního čísla slavného časopisu Rolling Stone s obrázkem „šíleného myšáka". Světélkující LED maska, za kterou se na fotkách a akcích Zimmerman obvykle skrývá, budiž symbolem této horečky!

Deadmau5 nedávno zakončil americké turné a zavřel se do studia v domovském Torontu, aby dokončil práce na novém albu. To by se mělo objevit ještě letos. Na desce zřejmě nebude chybět ani novinka Professional Griefers.zdroj: TZ, map
zavřít