Slipknot na nové bestofce navigují do pekla

Vydáno 26.07.2012 | autor: redakce

Kapela s nejděsivější image Slipknot chce v létě ještě víc zatopit pod kotlem, a tak si pro své fanoušky připravila bestofku, která je má navigovat přímo do pekla.

Slipknot na nové bestofce navigují do pekla Slipknot na nové bestofce navigují do pekla


Slipknot_Live__Slipknot_04Slipknot nyní po téměř dvou desetiletích existence dokumentují svůj vývoj a vydávají album Antennas To Hell, kolekci mapující jejich nenapodobitelnou kariéru. Bestofka vychází jako CD a obsahuje všechny známé i méně známé hity souboru.

Pro sběratele je připravena i deluxe edice rozšířená o druhé CD a DVD s 20 videoklipy. Na druhém CD je live záznam z vystoupení Slipknot na festivalu Download v Británii z roku 2009 před 80.000 rozjetými fanoušky.

Globálně mají Slipknot na svém kontě 11 platinových a 38 zlatých alb. Poslední studiové album All Hope Is Gone debutovalo na 1. místě hitparády Billboard's Top 200. Kapela získala jednu cenu Grammy a celkově byla nominována sedmkrát.

Pro nedočkavce si Slipknot připravili na svém profilu na YouTube šestidílný seriál s ukázkami novým songů a záběry z koncertů. zdroj: TZ, map


Kopie (2) - Slipknot_Live__Slipknot_04
zavřít