Frequency: The Cure, Placebo, Korn i The Killers

Vydáno 01.08.2012 | autor: redakce

Rakouský festival Frequency nabízí každoročně pestrou nabídku světových kapel. Stejně tomu bude i letos, do St. Pölten se sjedou jména jako The Cure, Bloc Party, Placebo nebo The Killers.

Frequency: The Cure, Placebo, Korn i The Killers Frequency: The Cure, Placebo, Korn i The Killers


the-cure-4Víkend od 15. do 18. srpna bude na Frequency opět pěkně nabušený. Festival jako headlinery představil již zmíněné The Cure, Pacebo, Korn a The Killers, tím však zábava zdaleka končit nebude.

Do Rakouska zavítá například jedna část rozpadlých Oasis, a to Noel Gallagher and High Flying Birds. Kdo bude mít chuť na pořádný rock, pro toho zde zahrají němečtí klasici Beatsteaks. Kotel pod pódiem určitě roztančí i Bloc Party, Hives, Hot Chip nebo Black Keys, zklidnění pro změnu přinese Lykke Li nebo Ed Sheeran.

Nechat ujít byste si určitě neměli i "menší" kapely jako například Maximo Park, Yellowcard, Blood Red Shoes či The Maccabees. Na Frequency dorazí také v České republice tolik oblíbení The Subways nebo místní Parov Stelar.

Že je program opravdu nabitý, o tom svědčí i fakt, že festival letos poprvé prodloužil dobu konání ze tří na čtyři dny.map


the_cure_foto_bi_fm_2012
zavřít