Kryštof má album přes inzerát, vyjde v říjnu

Vydáno 06.08.2012 | autor: redakce

Kryštof se po třech letech vrací na scénu s novým albem. Jeho vydání je naplánováno na říjen a jako první vlaštovku kapela zvolila singl Inzerát, k němuž natočila i klip.

Kryštof má album přes inzerát, vyjde v říjnu Kryštof má album přes inzerát, vyjde v říjnu


krystofnewTato píseň dala název i celému albu, které vyjde v polovině října. Symbolismus tedy skupinu Kryštof neopouští a poté, co producenta našla přes inzerát, věří, že je to dobrá volba i pro celé album.

Deska vznikala pod producentským dohledem Yarona Fuchse, který spolupracoval např. s Bobem Dylanem, Herbie Hancockem, Annie Lennox, Mobym.

Nahrávala se začátkem května ve studio Sono, míchala a masterovala v New Yorku. Mastering si vzal na starost Ted Jensen, u něhož by bylo zbytečné vyjmenovávat všechny tituly, které má na pažbě, namátkou Coldplay, Muse, Green Day, Goldfrapp nebo Norah Jones.

K novému hitu Inzerát už také vznikl klip, ve kterém si kromě kapely zahrála i Linda Rybová. Režisér Radek Karko z Lip Production umístil děj do bývalého vojenského areálu v Milovicích, který skvěle dokresluje atmosféru videa, v němž nic není nemožné. Chodit pak Richard Krajčo může po stěnách, viset ze stropu, obývat pokoje prorostlé stromy a hledat to, co možná dávno ztratil.zdroj: TZ, map 


krystofnetop
zavřít