DEADMAU5 dokončil své album, vyjde v září

Vydáno 15.08.2012 | autor: redakce

Kanadský producent Deadmau5 nedávno zakončil americké turné a zavřel se do studia v Torontu, aby přichystal nové album. Deska nazvaná >album title goes here< vyjde 24.září.

DEADMAU5 dokončil své album, vyjde v září DEADMAU5 dokončil své album, vyjde v zářídeadmysJeden z aktuálně nejžádanějších interpretů na elektronické scéně připravil desku s řadou zajímavých hostů. Na jednotlivých nahrávkách spolupracovali například producent Wolfgang Gardner nebo zpěvačka Imogen Heap.

Na albu se pochopitelně objeví též skladba The Veldt inspirovaná sci-fi povídkou nedávno zesnulého spisovatele Raye Bradburyho, v níž zpívá Chris James, a chybět nebude ani spolupráce s rapovým spolkem Cypress Hill, kterou už Deadmau5 nabízel na rozšířené verzi posledního EP.


Desku nově avizuje singl Professional Griefers, kde hostuje zpěvák Gerard Way z My Chemical Romance. Po spolupráci s Foo Fighters, pro něž Deadmau5 remixoval skladbu Rope (společně jeho verzi úspěšně prezentovali na letošním předávání cen Grammy), se jedná o další Kanaďanův výlet do světa rockové muziky...zdroj: TZ, map

zavřít