All Time Low si vybojovali pražský koncert, proběhne beze změn

Vydáno 22.08.2012 | autor: redakce

Americká pop-punková skupina All Time Low, jejíž pražský koncert je naplánový na 31.srpna, se rozhodla nemávnout nad svými fanoušky rukou a nenechat je svému osudu ve chvíli, kdy původní promotér koncertu oznámil, že krachuje.

All Time Low si vybojovali pražský koncert, proběhne beze změn All Time Low si vybojovali pražský koncert, proběhne beze změn


All Time Low 23Za společného úsilí kapely a Paláce Akropolis se podařilo tento koncert zachránit, což mohou dnes s radostí oznámit jak stovkám svých příznivců, kteří vstupenku již mají, tak i těm, kteří s nákupem váhali.

„Koncert proběhne beze změn, v původně ohlášeném čase i rozsahu, plně v naší režii," potvrdil za Art Frame z Paláce Akropolis Lubomír Schmidtmajer a dodává, že všechny zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti.

„Mohu potvrdit, že se koncert uskuteční, stejně jako to, že společnost Punx Not Dead se na přípravách nadále nepodílí," sdělil za původního promotéra Borek Jiřík.

Večer zahájí deset minut před osmou brněnská skupina We On The Moon. „Je to pro nás ohromná příležitost a splněný sen, zahrát si s jednou z našich nejoblíbenějších kapel současnosti," netají nadšení z hostování na koncertě All Time Low Tomáš Červinka, zpěvák We On The Moon.

Hlavní hvězdy večera All Time Low, kteří do Prahy přijedou rovnou ze společných koncertů s Angels & Airwaves a Green Day, odstartují jejich vyhlášenou energickou show v půl deváté.

Zpěvák a kytarista Alex Gaskarth, kytarista Jack Barakat, baskytarista Zack Merrick a bubeník Rian Dawson se dali dohromady v roce 2003 ještě během studií na střední škole. Z počátku jen předělávali skladby svých oblíbených pop-punkových skupin, především svého největšího vzoru – Blink-182. V roce 2004 vydali své první EP, které jen o rok později následovalo debutové album The Party Scene. Skutečný úspěch přišel až v roce 2007 po vydání alba So Wrong, It's Right, kdy druhý singl z desky – Dear Maria, Count Me In obsadil první místo v Pop 100. V té chvíli začala kariéra skupiny strmě stoupat a v roce 2008 ji magazín Grammy Awards vyhlásil Kapelou roku. V roce 2009 vyšlo jejich třetí album Nothing Personal se skladbou Weightless, prvním mezinárodním hitem All Time Low, který se v Anglii v žebříčků singlů probojoval až na samý vrchol. A stalo se – deska debutovala na 4.místě a prodalo se jí 63 000 kusů. V roce 2010 po účasti na albu Almost Alice (soundtracku k filmu Alenka v říši divů) začali All Time Low pracovat na novém albu, jež pod názvem Dirty Work vydali v červnu loňského roku a které je už v tuto chvíli jejich nejprodávanější deskou v historii.zdroj: TZ, map

zavřít