Skyline, The Linings, Peter Pan Complex a QOTA DJanes chystají party

Vydáno 30.08.2012 | autor: redakce

Už šesté pokračování rezidentní noci SOURCE OF NOISE divokých DJanes QOTA proběhne ve čtvrtek 30. srpna v pražském klubu Chapeau Rouge. Tentokrát s hosty Peter Pan Complex (live), již zaběhlými The Linings DJS (zombie dubstep) a very special guests Skyline DJS (Radek B. a Marka Rybin).

Skyline, The Linings, Peter Pan Complex a QOTA DJanes chystají party Skyline, The Linings, Peter Pan Complex a QOTA DJanes chystají party

qota_a5  kopieNejprve se se svým live setem představí pražská alternativní rocková formace Peter Pan Complex. Kluci momentálně bojují v soutěži mladých kapel Startér na Radiu Wave. A protože dalším hostem večera budou The Linings, kteří se účastní té samé soutěže, můžeme se těšit na pořádnej clash.

The Linings už jsou osvědčení matadoři Source of Noise parties, takže není potřeba je nějak dál představovat. Na čtvrteční mejdan v Undergroundu si kluci připravili speciální zombie dubstep set. Jestli dojde i na zombiewalk nebo Michaela Jacksona ve wuf wuf verzi se necháme překvapit.

Lehce po půlnoci se můžete těšit na raritní spojení SKYLINE DJS ve složení Radek B. a Marka Rybin. Protože tahle dvojka ze Skyline spolu jako djs vystoupí úplně poprvé, bude jejich set určitě velkým lákadlem a překvapením. Skyline ale nakopnou každou párty, takže je jasné, že je zaděláno na opravdu pořádný mejdan.

zdroj: TZ, map

 

zavřít